| Tataru_Ionut_2001 a întrebat:

Care credeti ca sunt sansele ca o fata sa observe ca o plac, avand in vedere intamplarea urmatoare:
Ideea e ca vorbeam pe whats app cu fata de care imi place. După putin timp mi-a trimis poze cu pisici, iar pentru le-am primit am trimis un screenshot cu pozele din galerie, iar printre ele mi-au scapat niste poze cu ea. După ce a observat că am in telefon poze cu ea m-a întrebat ce sunt cu pozele alea, i-am spus ca nu stiu ce sunt cu alea, am mai discutat ce am discutat iar după am continuat sa vorbim despre ce vorbeam înainte. Este de precizat faptul că mereu ma bag in seama cu ea, mereu ii acord atenție și vorbim in fiecare zi si de multe ori am incercat sa imi exprim subtil sentimentele. Mersi ca ai citit până aici!

Răspuns Câştigător
| CinevaCuCeva a răspuns:

Probabil te crede vreun disperat, încearcă să-i spui într-un final că o placi, apoi dacă acceptă poți să-i spui că le tii acolo să te uiți când îți este dor de ea sau ceva de genul. Dacă te respinge, las-o așa cum a picat :/

2 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Iesiti undeva la un suc sa va plimbati. E altceva cand esti langa ea sa ii spui ce simti.

| XxMatei99xX a răspuns:

Pai poate te place si tu o placi si poate o sa fiti sot si sotie