| Alinuța345 a întrebat:

am o problema:

Deci, eu vorbeam cu cineva din alta tară dar ultima oara am vorbim acum 2 zile, i-am lasat un mesaj dar nici nu i s-a trimis.
Iar ieri am observat ca ni mai are poze la profil la Facebook la nimic, nimeni nu ii mai poate vedea pozele iar eu nu ii mai pot trimite mesaje si mesajele pe care el mi le-a dat au fost sterse.
Ce s-a intamplat?!

Răspuns Câştigător
| Laura927 a răspuns:

Daca te bloca nu mai puteai sa il gasesti pe Facebook, cauta-l de pe alt Facebook (daca vrei ti-l caut eu de pe Facebook meu) si asa afi ce s-a intamplat, daca mie imi apare inseamna ca te-a blocat pe tine pe messenger, daca iti apare profilul dar nu si pozele inseamna ca a umblat la privacitate si pozele apar doar daca sunteti prieteni.
cand o persoana are o conversatie cu tine pe messenger si te block si mesajele dispar doar ramane ce ai scris tu si nu ii poti trimite alt mesaj.

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Te-a blocat.

| paulmicutz a răspuns:

Ori persoana respectiva te-a blocat, ori si-a inchis contul de Facebook

| Alinuța345 explică (pentru paulmicutz):

Daca iti inchizi sau dezactivezi contul mesajele trimise de tine intr-o anumita conversatie dispar? si lumea te poate inca cauta dar fara sa-ti vada pozele pe care le aveai?

| Alinuța345 explică (pentru Laura927):

Dar de pe orice cont de Facebook ma uit nu se mai vede nici o poza, nici o distribuire nimic.
Si pana acum nu mi s-a intamplat sa dispara mesajele la block

| Laura927 a răspuns (pentru Alinuța345):

Pai de ce nu raportezi problema. poate te poate ajuta cei din retea ..trimite un email si intreaba,, ce e asa greu.

| Laura927 a răspuns (pentru Alinuța345):

Daca te bloca nu mai puteai sa il gasesti pe Facebook, cauta-l de pe alt Facebook (daca vrei ti-l caut eu de pe Facebook meu) si asa afi ce s-a intamplat, daca mie imi apare inseamna ca te-a blocat pe tine pe messenger, daca iti apare profilul dar nu si pozele inseamna ca a umblat la privacitate si pozele apar doar daca sunteti prieteni.
cand o persoana are o conversatie cu tine pe messenger si te block si mesajele dispar doar ramane ce ai scris tu si nu ii poti trimite alt mesaj.