| baldabaclost a întrebat:

care ma puteti ajuta cu niste mesaje dragute de dragoste pe care sa le pot trimite prietenului meu?
dau funda! kiss

5 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

Vrei să ne declarăm dragostea pentru prietenul tău, sau ce?
Străduiește-te și fă-i singură.

Răspuns utilizator avertizat
| RedheadOnTheRun a răspuns:

N-are niciun rost sa ii scrii texte care nu vin de la tine. Pe bune, tu vezi sensul? E iubitul tau, scrie ce-ti dicteaza inima happy

| MikeCheck a răspuns:

De ce nu incerci sa scrii pur si simplu ce simti pentru el?

| Betyyy a răspuns:

Cel mai dragut mi se pare asta. " Auzi. sti faza aceea in care fata vrea un baiat mai mare ca ea ca sa o creasca? Eu am cel mai frumos tatic din lume" Poti reformula tuwinking Sper ca ti-am fost de ajutor. Funda?