| Szzeby a întrebat:

Ce lungime ar trebui sa aiba penisul meu la 14 ani si cum sa fac sa creasca daca e prea mic?

Fundoi!

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Dimensiunea penisului este de natura genetica si din acest motiv nu poate fi modificat nici prin exercitii, nici prin operatie.La varsta ta dimensiunea considerata ca fiind normala in erectie ar fi in jur de 12-13 cm. Penisul tau va continua sa mai creasca ca si celelalte organe ale corpului tau pana vei ajunge la maturitate. Sanatate.

2 răspunsuri:
| MistretulPufos a răspuns:

Cred ca 13-14 cm

| Alz4ker a răspuns:

La 14 ani undeva intre 8-13cm.
Ai totusi rabdare, o sa se dezvolte pana la 21 de ani complet.