| luap19 a întrebat:

Ce lungime car trebui să aibă penisul?

8 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Lungimea penisului trebuie sa fie obligatorie dubla cat varsta

| neutrino a răspuns:

Depinde de varsta si scop. Daca posesorul adult stie ce sa faca cu el, atunci 15 cm sunt suficienti.

| Emilian65 a răspuns:

Lungimea penisului este in functie de varsta fiecarui individ. Normal, ar trebui sa fie intre 14-16 cm, pentru un baiat trecut de 15 ani.

| SkyPilot a răspuns:

Ai aici un articol care te va lamuri.
http://en.wikipedia.org/wiki/Human_penis_size
Media cand e crescut complet este undeva intre 11.5 si 15 cm., in funnctie de studiul pe care il citesti. Majoritatea cercetatorilor cred ca majoritatea cresterii are loc pana la 17 ani. Marimea in stare flasca nu are nici o importanta si nu e corelata cu marimea in erectie.
Vaginul unei femei are o adancime de 11-12 cm. cand este stimulat sexual.
http://en.wikipedia.org/wiki/Human_vaginal_size
Punctul G este la 5-7.5 am. in interiorul vaginului:
http://en.wikipedia.org/wiki/G-spot
Te-ai putea descurca si cu un penis de 10 cm. daca stii sa il folosesti, dar ar fi bine sa ai 14-15 cm.

| Suck a răspuns:

De la 16 cm in sus, mai conteaza si circumferinta, un penis mediu nu prea satisface orice femeie, daca e mare si bleaga iar nu e bine, sa fie peste medie si sa se mentina erect cat mai mult.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

În urma cercetărilor s-a constatat că lungimea medie a unui penis este de 8, 8 centimetri în stare flască, neerectilă, şi 12, 9 centimetri în stare erectilă.

Apropo de:
„Fotografia ta de profil are intai nevoie de aprobarea unui admin, iar daca nu are un caracter obscen sau indecent va fi aprobata in decursul unei zile de la incarcare."

Cum i-ați aprobat poza de profil lu ăsta?

| Rainmaker a răspuns:

Salut luap.
Lungimea medie a unui penis in stare erecta este cuprinsa undeva intre 13 si 16 cm. Punctul G (generator al placerii feminine)se afla in interiorul vaginului undeva la 3 cm.In concluzie, nu lungimea unui penis ar trebui sa constituie o problema, ci starea lui de erectie.

| Belluuu a răspuns:

2 Km in latime