| aly97fotbalistu a întrebat:

Cine imi poate spune cum as putea sa-i cer prietenia unei fete? Suntem prieteni foarte buni. Multumesc mult celor care ma ajuta

Răspuns Câştigător
| florin3lel a răspuns:

Eu iti sugerez sa i zici ca vrei sa iesiti la un suc sa mai vorbiti si acolo sa i spui.Dar nu o ataca din prima. Povesteidespre tine mai intreab-o si dea ea ca sa nu vorbesti numai de tine iai si o floare iar mai apoi cand crezi ca e mom potrivit iti poti spune:Sti vreau sa-ti spun ceva.Mie imi place de tine de ceva vreme si ma intrebam daca nu ai vra sa fim ceva mai mult decat prieteni?

8 răspunsuri:
| Alexaaandraaa a răspuns:

Tu : '' Hei îmi place mult de tine, am tot ăncercat să îți arăt, dar sunt cam timidhee hee ''
Tu : '' Cred că ar trebui să fie ceva mai mult între noi, nu doar prietenii ''
Dacă te place și ea, totul va ieși ok. Pup!:*

| kx123 a răspuns:

Pai tu ar trebui sa faci primul pas. Si sa o intrebi ce sentimente are fata de tine. iti urez bafta!

| MadyHas a răspuns:

Iesi cu ea in oras, o intrebi daca are prieten(daca nu are)intreab-o daca nu ar vrea sa-si faca. Spune-i ca o placi si dupa cateva iesiri propune-i sa incercati sa aveti o relatie mai mult decat amicala, si vezi care va fi raspunsul ei.Succes!

| shutup13 a răspuns:

Pai uite... cerei-o numai ca trebuie sa fi sigur ca si ea te place si daca da fa-o prin pasi mici si nu te grabi, dar ai grija sa iasa totusi in evidenta mai mult decat celelalte gesturi si aaa da sa ai grija sa nu ti-o ia altu-nainte

| shutup13 a răspuns:

Sper ca te-am ajutat

| MiruuuDeea a răspuns:

Salut! Daca tie iti place de fata respectiva si iti doresti sa se infiripeze ceva intre voi doi, Cheam-o undeva unde sa fiti numai voi doi, Exprimati cu curaj sentimentele happy Multa bafta!

| DarksideGirl a răspuns:

Spune` i ce simti.Va aprecia maxim ca nu iti ascunzi sentimentele!batting eyelashesBafta!'batting eyelashes

| aly97fotbalistu explică:

Multumesc mult de ajutor am sa-mi iau iniman dinti si chiar azi am sa-i spun ca so no pierd. An nou fericit la toti!laughing