| anonim_4396 a întrebat:

cum pot cere prietenia unei fete e colega mea din clasa, ne cunoastem de 3 ani si suntem prieteni foarte buni. cum as putea sa-i spun?(as vrea exact cuvintele big grin )
URGENT

4 răspunsuri:
| IloveME a răspuns:

Din cate vad prieteni spui ca sunteti si inca foarte buni! te referi la iubire! sa-ti spun cuvintele? daca vrei vin si fac toata treaba pentru tine!

| Azµre a răspuns:

Scoate-o în oraș, fă-o să se simtă bine, găsești ce să vorbești cu ea, vă știți de 3 ani pentru dumnezeu!

| Mellyssa a răspuns:

Vre-i sa-i ceri prietenia? sau in gen iubire?