| Skizo0 a întrebat:

TPU! cred ca va amintit de intrebarea mea. cea cu fata inalta.laughing
faza e ca doar ne placem reciproc. adicaa [ ea a zis ca ma indrageste. acum nu stiu cum sa o iau laughing ] ma rog. eu i-am zis ca o plac dar prin mesaj >:". pentru ca nu am curaj sa o intreb in fata I don't want to see. nu stiu cum o sa reactioneze si nu cred ca o sa prind momentu cand va fi singura [ fara nici o colega in jur ]. daca ma refuza? ce sa fac? va rooog ajutati-ma! DAU FUDAA cum va place voua

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Chiar daca e cu o colega de-a ei tu ii poti spune sa vorbeasca cu tine in privat si ii zici ca o placi.

| Lucifer_9785 a răspuns:

Frate incearca in felu urmator:
1.bea ceva mai inainte sa ai mai mult tupeu
2.Te duci la ea si daca e cu mai multe persoane in jur o iei deoparte.
3. Cu tupeu o iei si o saruti...nu ai nimic de pierdut ca mai sunt fete in toata lumeawinking.
4.Imi dai funda dupa ce terminilaughing

| ReLoadeD_5364 a răspuns:

@Cyber daca merge iti dau 100000 de funde rolling on the floor. eu is Skizo0 da mi-am uitat parola I don't want to see