| LoveTenis a întrebat:

Cum as putea sa il intreb pe un baiat daca ma place? Specific ca nu ne-am vazut niciodata face to face dar am vorbit prin mesaje si nu suntem de mult prieteni! Eu il iubesc si plac mult dar nu stiu daca e reciproc! Va rog sa ma ajutati!winkingBine evident ca prin mesaje ca fata in fata nu am curaj asa ca...

2 răspunsuri:
| Georgy98 a răspuns:

"Eu il iubesc si il plac"?! WTF...

| CapraSnitzi a răspuns:

Iesi cu el in oras (ai putea sa-l inviti intr-un mod mai. elegant sa zicem gen : "maine eu ies prin parc. ai vrea sa vii si tu?")si discuti cu el anumite chestii. daca-l vezi un pic mai emotionat, bla-bla-bla si gasesti un moment potrivit ii spui ce simti. multa bafta!