| ThePowerlifter a întrebat:

Cum as putea intra in vorba cu o fata pe Facebook fara sa ma respinga(gen:"cine mai e si asta? ...block")? Imi place de ea. Voi cum ati facut asta?

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Daca arati bine nu va spune asta, totul sta in atractia fizica

3 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Vorbesti intri pe ea zici salut ce faci si continui de la sine

| R0R0 a răspuns:

Eu sunt fata, dar totusi iti raspund. Fii dragut cu ea.Nu o asalta

| TheLoveDoctorr a răspuns:

"buna,fac un studiu despre fetele urate care isi pun poze in care au iesit binisor la profil. Ce parere ai despre astfel de fete? " si bun, ai generat discutia.Si chestia asta e buna ca la nivel intuitiv ea o sa creada ca faci referire si la ea si o sa-i scuturi putin ego-ul big grin