| GeorgeDRX a întrebat:

Cum fac ca o fata sa ma placa? Ce gesturi ar trebui sa fac cand vorbesc cu ea, unde ar trebui sa o ating etc. Sper ca intelegi voi ideea, sa se creeze acea conexiune intre noi, toate detaliile de care am nevoie va rog. happy Nu vreau raspunsuri gen "Fii tu insuti", nu trebuie sa fii tu insuti, trebuie sa fii mai bun de atat. happy Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| Fretus a răspuns:

Fii atent daca o fata este atrasa de tine va trebui sa fac unii din urmatorii pasii:sa te atinga in orice fel, sa isi treaca mana prin par sa stea cu picioarele indreptate spre tine cand vorbesti cu ea, daca rade la glmele tale, nu uita trebuie sa fac minim 3 pasi ca sa dea de inteles ca e interesata de tine.Atinge-o si tu in orice fel chiar daca ti se pare aiurea asta va da de nota ca nu esti in friendzone.

1 răspuns:
| Valentina00 a răspuns:

Sa fi afectuos cu ea, sa ii sari in ajutor mereu, sa fi ''umarul'' pe care plange, asa o sa o atragi si va avea incredere in tine. Ia-o in brate desigur, daca si ea vrea.
Sper ca te-am ajutat!