| Laurretta a întrebat:

Cum imi pot da seama ca ajung la orgasm?! Nu mi-am dat seama niciodata cand am ajuns la orgasm, desi prietenul mi-a spus mereu ca am avut mereu, chiar si precoce!
p. s. in timpul unui oral a spus ca am avut orgasm de 3 ori!

Răspuns Câştigător
| GabrielaSandica a răspuns:

Un baiat poate sa stie daca ai avut orgasm, doar daca organul lui genital se afla deja in vaginul tau sau in cazul tau cand ii faceai oral ti a pus mana jos si a simtit acea"incordare" specifica orgasmului. Problema este ca daca tu nu l ai simtit. Este posibil sa fi fost si foarte excitata tu si sa fi confundat semnele de orgasm cu semenele de excitare maxima.

Succes!

2 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna,hai las-o incolo de treaba, prietenul tau stie ca ai avut orgasm si stie si cate si tu nu...pai orgasmul il simti tu,adica ai orgasm atunci cand in timpul actului sexual simti o placere foarte mare pret de cateva secunde,e o placere care nu se poate descrie,simti ca vibrezi si e foarte intensa si placuta placerea orgasmului si dupa ce ai orgasm parca nu mai ai chef de nimic,iti vine sa stai relaxata sau sa dormi.
Nu prea are el de unde sa stie ca ai avut sau nu orgasm,doar dupa gesturile tale, ca multe fete mimeaza orgasmul.Tu ar trebui sa stii daca ai sau nu orgasm nu sa te iei dupa prietenul tau ca doar tu simti daca ai sau nu, el doar poate sa presupuna...

| fulvia a răspuns:

Daca nu ti-ai dat seama, inseamna ca nu ai avut. Iar el, sau altul, habar nu are cind o fata are asa ceva. Fac doar pe desteptii.Cind o sa ai iti vei da seama. Dupa cit imi dau seama, mai ai timp sa inveti!