| syncmaster_5113 a întrebat:

Ca baiat, cum imi dau seama, in timpul actului, ca ea s-a terminat/si-a dat drumu/a ajuns la orgasm?

5 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Mai copii, puneti mana si cititi cat mai mult inainte de a va apuca de lucruri serioase!

Orgasmul este o posibilitate!, NU o obligatie!

Si survine de regula dupa niste luni, sau ani de la debut, in functie de mai multe variabile, diferite, dela caz la caz!

Insistati mai bine pe igiena, afectiune, rabdare, know how si tandrete + PREZERVATIV! iar cand va ajunge, iti vei da sigur seama!

| nighter a răspuns:

Iti dai seama dupa cum tremura, respira, te strange mai tare in brate etc. Difera de la persoana la persoana. Dar, in principiu, nu prea ai cum sa ratezi momentul, sa nu iti dai seama tongue

| danielagoldica a răspuns:

Nu poti sa-ti dai seama niciodata de asta! Daca vrea sa te pacaleasca poate mima orgasmul cu multa usurinta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acelasi anonim tongue
Vreau sa pot sa fac diferenta intre a mima si cel adevarat. Am niste XP sexuala, dar vreau sa ma asigur. Sa zicem doar ca am facut un pariu si trebuie sa stiu mai multe happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba da este un semn al orgasmului, si vorbesc aici de cel intravaginal, atingerea asa zisului punct G, iti dai seama daca ea a ajuns la orgasm nu prin strangerile in brate, tremurat sau intensitatea respiratiei...ci prin intensitatea, ritmul, dar si forta cu care vaginul ei iti strange penisul! Sunt femeie, am mimat, am tremurat, am gemut si am strans in brate nu o data, ci de n ori, doar ca sa imi satisfac partenerul de la momentul respectiv, Nu uitati de protectie! dem.