| anonim_4396 a întrebat:

cum imi pot da seama daca o fata ma place ca am niste banuieli legate de o fata cum ca m-ar placea...care sunt Toate semnele, Funda si vot...Am aproape 12 ani, si nu vreau raspunsuri d-alea cu "mai asteapta", etc(am mai avut o prietena)

Răspuns Câştigător
| larisa_5922 a răspuns:

Pai ti-as sugera sa vorbesti cu ea...asta depinde si de cati ani are respectiva fata, ai spus ca ai banuieli...in ce sens? Comportament, gesturi, vorbe? O fata de varsta ta cand te place iti zambeste sau incearca sa intre tot timpul in vorba cu tine. daca e o fata mai timida abordeazo tu, va fi mai usor si pentru ea si pentru tine.

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| roxii_1257 a răspuns:

Treci naiba la invatat straight face
mai asteptaaa!

| TFK a răspuns:

Banuieli.gesturi