| anonim_4396 a întrebat:

cum m-aș putea baga in seama cu o fata pe care o plac, adică cum sa încep sa vorbesc cu ea, cum sa găsesc un subiect?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Poti incepe prin a-i zambii si a o saluta, dupa care o intrebi ce face, si asa intrii in vorba cu ea.
Subiecte gasesti cu miile, doar sa incepi iti va fi mai greu.
De la subiectele de scoala, obiecte preferate, pasiuni, muzica, filme, calatorii, cunostinte generale la istorie, geografie, profesii, mancaruri, imbracaminte, incaltaminte preferata, sporturi samd

| alina2k18 a răspuns:

O intrebi daca se uita la Sinteza Zilei cu Mihai Gadea laughing

Răspuns utilizator avertizat
| GabitzaNescafe a răspuns:

Salut.
Din cauza faptului ca o placi, eziti sa vorbesti cu ea pentru ca iti e frica sa nu o dai in bara.
Afla ca pentru fete in general, e mai important faptul ca ai avut curajul sa o bagi in seama, decat modul sau vorbele prin care ai facut-o.
Pentru a iti raspunde la intrebare pe scurt, afla ca oamenii adora sa vorbeasca cel mai mult despre ei. Cu intrebarile sunt sigur ca te descurci. happy