| deeutza_6261 a întrebat:

Cunosc un baiat pe care il plac, si pe mess mi-a zis ca si el ma place. Dar la scoala, de cand s-a sarutat cu o prietena de-a mea, nu prea ma mai baga in seama, adica consider ca nu ma place. Prietena mea nu il palce deoarece e cu alt cineva... dar el sustine in continuare ca sunt iubiti si o apara si tot felul de chesti.
Azi acel baiat s-a tot dat pe langa mine, ma lua de brat si tot felul de chesti. Dar in continuare sustine ca e cu prietena mea
Ce sa fac sa il recastig? App si, chiar ma place?

2 răspunsuri:
| cristinutza2011 a răspuns:

Pqai nu te poate sa te aiba si pe tine si p ea asa ca nu te place din moment cec spune cai cu prietena ta dar nu-i nimic

| deeutza_6261 explică:

Nu am siz ca este cu ea, ci ca s-au sarutat