| Raul5765578 a întrebat:

Salut TPU: Daca partenera iti indeplineste toate fanteziile inseamna ca te iubeste sau ie nimfomana

Răspuns Câştigător
| Raiiiisa a răspuns:

Inseamna ca nu vrea sa mergi la alta, si totodata ii place si ei.

5 răspunsuri:
| h3r a răspuns:

Ie doritoare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Raspuns! :proasta laughing rolling on the floor

| BlitzLikeXd a răspuns:

Te simti norocos si iti indeplineste ce-ti doresti ce face ea

| NotToday a răspuns:

Te iubeste si se simte confortabila. Te poti considera norocos laughing

| love4ever_2822 a răspuns:

Daca "ie " nimfomana ar trebui sa te bucuri, dar sa nu fie c***a, dar inainte de toate, tu trebuie sa scapi de " ie"-il ala.