| tweety_8071 a întrebat:

Un coleg mi-a spus ca sunt nimfomana. ce inseamna asta?

15 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Dar ai avut ceva "action" cu colegul ala de si-a permis sa te complimenteze atat de generos?! Daca nu, nu baga in seama! Iar pe de alta parte, dincolo de aspectele rare, patologice, pana la urma este vorba tot de lipsa essentiala a preludiului, dar si postludiului, real, cald si plin de afectiune!

| CevaNormal a răspuns:

Nu mai esti tu nimfomana, ca avea sa-ti dai seama de asta, a spus-o doar sa nu taca, dar nimfomana inseamna ca esti cu gandul numai la sex, nu-ti ajunge niciodata sexul, parca ai fi un rechin sexual, happy

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Nimfomana este o persoana care isi doreste sa faca sex mereu...dependenta de sex.

| xibalba a răspuns:

Nimfomanie - NIMFOMANÍE s. f. (Med.) Stare patologică la femei şi la animalele femele, manifestată printr-o excitaţie sexuală exagerată. – Din fr. nymphomanie. (Conform dex)

E de bine laughing

| Irina a răspuns:

Nimfomania este o stare de excitatie sexuala exagerata. Probabil ai un apetit sexual extraordinartongue

| lacrimi a răspuns:

Nu va mai doriti nimfomane, nu stiti ce vorbiti! Stiti, vorba aia, be carefull what you wish for, because you might get it!

| francesca a răspuns:

Sssttt....numai spune la nimeni ce ti-a zis colegul tau...

| dede070707 a răspuns:

E de bine stai linistita happy

| demonel a răspuns:

As vrea sa am o prietena ninfomanabig grin

| kamikaze a răspuns:

Am auzit acu vreo 2 ani in urma acest termen...
Deodata nu l-am inteles...
Pe urma mi-am dat seama ce inseamna.

Stiti persoane care sunt nimfomane?

Nimfoman - persoana dependenta de sex

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adica iti place salata de castravetibatting eyelashes eu o prefer pe cea de varza-murata, e mai simplu si fara complicatiihappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adica ...nu te mai saturi. una in mana una in gura si cu ochii dupe alta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inseamna ca nu ai gasit raspunsul la ce inseamna fericirea pentru tine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

NIMFOMANIE- stare patologică la femei si la animalele femele, manifestată printr-o excitaţie sexuală exagerată. - Din fr. nymphomanie. Nu inteleg despre ce fel de nifoman poate merge vorba(sex feminin, doar nimfomane)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inseamna ca iti doresti prea multa, zdranga"- ca sa ma exprim asa.