| Luigi96 a întrebat:

De 2 luni am o relatie la distanta. Ne-am vazut de cateva ori si chiar pot spune ca a fost frumos. Eu sunt o persoana care se ataseaza repede de persoane si de curand am observat cateva lucruri la ea. De multe ori e activa si imi raspunde de abia dupa 30 de minute, imi trimite conversatii cu alti baieti si asa mai departe. Nu stiu ce sa fac, daca i-as spune ca sunt gelos as parea un baiat care nu e sigur pe el... Voi ce ma sfatuiti sa fac?

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Sa lasi tampenile astea si sa vezi de ceva serios, matur real, e timp pierdut, gelozie imaginara, inchide pc ul si tasteaza astfel e acelasi lucru, traiti viata, lasati naibi internetul ca e timp pierdut

| OldSoul a răspuns:

Ce intelegi tu prin relatie la distanta?
Ca daca in doua luni v-ati vazut totusi de cateva ori, distanta nu ar parea un impediment atat de mare.

Cat despre acele conversatii pe care le primesti, conteaza mult ce e in ele, daca discuta chestii, poate inseamna ca te considera mai mult un prieten.
Dar daca-ti arata, de exemplu, ca ii refuza, ei bine, poate insemna ca e interesata de tine si ca ai cale libera, si asa mai departe.

| cristian200313 a răspuns:

Relatie la distanta? Mare prostia, iti pierzi timpul degeaba, mai bine o relatie apropiata, deoarece relatia la distanta, e naspa, asta inseamna pierderea de timp, si daca iti raspunde dupa 30 minute, e clar, nu te iubeste. La revedere cu ea.
Sanatate.

| VirtualWorld a răspuns:

Las-o frate, ea doar te folosește, trimite conversația la foștii ei probabil ca sa-i facă geloși, nu-i de tine, in plus relatiile la distanță nu țin!

| Numeexistent a răspuns:

Las-o probabil ca trimite conversatia cu tine la altii