| anonim_4396 a întrebat:

de 2 zile am o iubita si ma tot gandesc la ea intruna. nici noaptea nu prea mai am somn. si dimineata cand ma scol imi cam vine sa vomit si asa imi vine aproape toata ziua, la fel i se intampla si ei. de la ar putea fi?

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

A? consulta un medic, poate aveti toxiinfectie alimentara.

| Liliana1981 a răspuns:

Eu stiu ca dragostea trece prin stomac...dar chiar asa, sa vomiti? laughing

| MickeyEs a răspuns (pentru Liliana1981):

Şi amândoi în acelaşi timp...culmea. laughing

| mary4048 a răspuns:

Hei..sunteti indragostiti!laughing))

| IchigoFullbring a răspuns:

Din cauza ca va ganditi unu la altu uitati de foame si stomacu nu stiu daca rezista
asa ca mai mancati si voi din cand in cand

| MickeyEs a răspuns:

Ce-aţi mâncat? laughing

| MDF a răspuns:

Ma,sigur e un lucru:nu e de la dragoste stara de rau. Lipsa somnului se poate sa fie din cauza lipsei ei, dar starea de voma...clar ai mancat ceva ce nu i-a priit.