| SüßesHäschen a întrebat:

azi vreau sa ma las de fumat si imi este rau imi vine sa vomit si tusesc intruna, ce as putea sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| StefiChan8D a răspuns:

Cand te lasi de fumat nu se mai introduce acel drog in tine si organismul reactioneaza ciudat. Ia niste pastile, ciorapi cu otet etc si asteapta sa treaca.

| DarkRedSmoke a răspuns:

Consulta un doctor