| pROMANIA a întrebat:

De 2 zile, mi se pare ca am un testicul mai lasat ca celalalt. ( dreptul ). Oare ce pot sa am? Aaa si la stangul am doare rar deasupra lui... Am aproape 14 ani. Astept raspuns. Dau funda.! Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Alex_1359 a răspuns:

Frate nu te panica, stai linistit si mie mi sa intamplat.Prima oara cand am aflat m-am speriat, i-am spus mamei(a ras de mine), i-am spus fratelui meu care este mai mare si mi-a zis ca e normal, cand mi-am intrebat si prietenii au zis si ei ca este normal, eu iti zic tie ca este normal. Daca nu ma crezi intreaba-ti prietenii mai mari...la mine dreptul este mai marelaughing

1 răspuns:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Oare ce ar fi să mergi la medic pentru un consult de specialitate?
Pa, pa.