| Ex7R3aM47 a întrebat:

De curand,imi place putin de o fata, dar ei nu cred ca ii place de mine.Intrebarea e cum sa fac sa o impresionez ca sa ii placa si ei macar putin de mine?

5 răspunsuri:
| EuSiDoarAtat123 a răspuns:

Sunt curioasa:Esti din si in localitatea HUNEDOARA?

| Ex7R3aM47 explică (pentru EuSiDoarAtat123):

Nu,sunt din Barlad.

| EuSiDoarAtat123 a răspuns (pentru Ex7R3aM47):

Aaaaa,eram curioasa ca exact aceleasi intrebari le are un baiat care il stiu, are 11-12 ani, nu e pe ite-ul acesta

| WhiteChokolate a răspuns:

Ca sa afli daca te place sau nu o fata incearca sa bati apropouri sau daca nu raspunde la ele intreab.o direac sau printr.un prieten/a ce parere are despre tine sau fa.i complimente si poartate frumos cu ea ca sa fie sigura de sentimentele tale.Succes:*

| LOVEĐϋffγ a răspuns:

Cheamo la tine acasa futeo si dupa aia o intrebi daca te place...