| Mihai461 a întrebat:

De la un timp iubita mea se supara foarte des pe mine. Amandoi avem 18 ani si am inceput sa facem sex din a doua luna, suntem impreuna de 3 ani. Se supara pe mine pentru orice motiv, de exemplu: I-am spus ca o sa incerc sa o iau de la pasarela(aprox 10 min distanta de casa) dimineata si atunci cand nu reusesc sa ajung se supara pe mine indiferent daca sunt la 1 metru de punctul de intalnire( mentionez ca ma intalnesc cu ea dimineata pe la ora 7:10); Daca nu raspund la telefon atunci cand ma suna se supara din nou, bineinteles ca nu ii raspund decat atunci cand nu sunt langa telefon(atunci cand stau prin casa nu il tin lipit de mine); O conduc spre casa zilnic si atunci cand nu pot face o criza si incearca cu disperare sa ma convinga sa o conduc; Si inca ceva, atunci cand suntem impreuna, se uita la toti baietii draguti care trec pe langa noi si ii plac in special cei tineri si cu par lung...
Credeti ca ma iubeste?

3 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Daca ea se supara din orice, inseamna ca nu te iubeste cu adevarat.

| chazz a răspuns:

Te cam tine in lesa, asa sunt femeile, crede-ma toate, le dai putina atentie si gata. Poate vrea sa va despartiti si cauta motive.Ori are fite.

| MisterRip a răspuns:

Salut. Din descrierea ce ai pus-o tu aici, nici nu stiu ce sa-ti spun. Iubesti dai libertate, pe tine te tine ca pe un catel in lesa. Eu cred ca e obsedata, fara suparare! Ai mare grija cu ea, daca vrei libertate mai multa, vorbeste cu ea deschis, daca te iubeste iti va oferii, daca cauta motive de despartire, las-o.
E ciudata asta iti pot spune. Cand esti cu ea pe strada si se da la altii, vrea sa te verifice daca esti gelos si mort dupa ea, nu-i cadea in plasa, fi nepasator, fate ca nu-ti pasa, fi rece, ca si cum nu ar exista nici un tip prin zona aia. In rest nu stiu ce sa-ti mai spun. Din punctul meu de vedere asta nu-i relatie, e mai degraba ce vrea ea. Tu nu prea ai multe de spus. Ori asta e trist, ori esti prea bleg si ii aceptii toate mofturile. Pune piciorul si spune-ti cuvantul. Se supara? Ii trece omule... daca se supara si... pai vreau sa ne despartim ca devii rece cu mine si distant. De fapt cauta motiv sa va despariti doar ca nu stie cum sa ti-o spuna mai frumos. Bafta