| AlexandruGabriel a întrebat:

Salut TPU,
De un timp am o relatie cu o tipa.Suntem indragostiti unul de altu...Dar eu am o problema: ma excit in timpul saruturilor.
Ma cam jenez cate odata...E ceva normal? Cum ar trebui sa tratez acest lucru?
Mulțumesc dau funda!

Răspuns Câştigător
| PinoDenisa19 a răspuns:

Buna!
E foarte normal sa te exciti cand te saruta. Daca te simti jenat poti sa o saruti si tu pe gat, sa ii soptesti la ureche si asa se va excita si ea. e foarte bine asa copii! :* laughing
Pa.pa funda?batting eyelashes

9 răspunsuri:
| mona a răspuns:

E ceva normal si inseamna ca te simti bine in compania ei

| darrio2007 a răspuns:

Este normal sa te exciti cand te saruti cu ea.Nu ai probleme.Hormonii alearga prin mansarda.

| darrio2007 a răspuns:

Uitasem.Si ea se excita sa stii. Poate nu iti dai tu seama.

| Monutza a răspuns:

Nu e nimic rau in faptul ca tu exciti, asta inseamna ca iti place, si te face sa te simti bine sarutul ei. happy Vorbeste dichis cu tipa, si incearca sa descoperi ce ii place si ei, sa o mangai in tip ce o saruti sau mai stiu eu ce.Mult succes.happy

| neutrino a răspuns:

Urgent la medic.

| derpiiiiiiiina a răspuns:

E ceva absolut normal nu te stresa

| Katherineeeeeeee a răspuns:

Nu prea ai ce sa faci... in afara de sex happy
este ceva normal sa te exciti din moment ce o iubesti.Si cu faza cu jenatul, nu trebuie sa te jenezi... si in + ea nu se excita?
asa ca stai calm happy

| mexicannu a răspuns:

E normal, si mie mi se intampla, la varsta asta tipa hormonii in noi ca pe stadion.Nu ai ce "tratezi".

Nu trebuie sa iti faci griji, e normal sa te exciti in timp ce te sarutiwinking