| Quasar_9391 a întrebat:

Am si eu o problema, cred. Cand sunt cu prietena, ma excit foarte tare, nu stiu ce naiba se intampla, nu mi s-a mai intamplat cu nicio fata pana acum.Am avut o pauza la fete vreo 2-3 luni, n-am avut chef de o relatie, si de cand sunt cu ea, de 1 luna jumate, cand ajungem intr-o "etapa" a saruturilor asa mai pasionale si mai senzuale, simt asa o jena... o scurgere d-aia a lichidului seminal, sau pre-ejaculatorsi e cam naspa... Am citit pe net dar nu stiu ce sa cred :-s

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

In afara de o viata sexuala regulata si normala,nu prea ai solutii...,ma rog,ar fi si autosatisfacerea,dar nu o consider solutie.
Chimia dintre voi e foarte puternica,iar lichidul preejaculator nu-l poti controla!
Nu fii exasperat,se mai intampla si,sa-ti spun sincer, e un caz fericit, o asemenea atractie e un inceput promitator!
Sper sa intelegi.

4 răspunsuri:
| dia200 a răspuns:

O placi ff mult corpu tau vrea contact secsoal, are si el nevoile lui sa folosesti prezervativi aca ai astfel de scurgeri

| alafaranume a răspuns:

Daca te iubeste te intelege! fii fericit la batranete o sa vrei macar asa sa fie si nu o sa mai poti

| Ediiii a răspuns:

Personal cred ca`i vorba de cresterea hormonilor happy! Sau iti place foarte mult fata si sarutand`o simti adevarata pasiune care te excita, iar asta`i de bine! laughing.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta nu este o "problema". Bucurate ca te simti atras de ea si nu o faci din instinct.Iar despre scurgere, nu iti fa probleme; bucurate ca exista, este mai rau cind nu o ai.Numai bine.