| FilosofulDepresiv2022 a întrebat:

Salut TPU, deci acum ceva timp am avut o "problema" cu o fata! Am mai vorbit despre carnatul asta de poveste in alte intrebari, deci va scutesc de detalii! Una ma bagase in friendzone acum ceva timp la a doua intalnire, iar acum o luna jumatate ne-am certat(nu din cauza asta, din alt motiv)si eu am pus capat interactiunii(lucru care chiar a suparat-o).Ee, acum cateva zile(dupa ce trecuse o luna jumate), imi trimite mesaj ca vrea sa ne impacam, iar eu i-am dat seen pentru ca mi se luase de ea si de toate fiţele ei, plus ca am bac-ul intr-o luna jumate! Intrebarea mea este:de ce naiba tinea sa ne impacam daca m-a bagat in friendzone? Adica de ce naiba ar tine asa mult la mine? Cum sa fie asa toxica, adica pe principiul "Nu te vreau, dar nici nu te las sa pleci!".

6 răspunsuri:
| 120bulevard a răspuns:

Lasa tu gagicile astea superficiale si hai sa vedem ce facem cu bacu'

| FilosofulDepresiv2022 explică (pentru 120bulevard):

Asa ziceam si eu! Pai la simulari m-am descurcat bine, mai trag luna asta si va fi perfect!

| RAY a răspuns (pentru 120bulevard):

Are si el nevoi, nu e robot

| 120bulevard a răspuns (pentru RAY):

Bac before hoes, prioritatile sunt primele, femei gasesti la colt de strada nu-s pe cale de disparitie sau le gasesti doar pe sezoane, anotimpuri, reduceri, black friday laughing si oricum e mai mult o distragere de la propriul scop femeia, mai ales aia de valoare joasa care te trage in jos la nivelul ei, nu te lasa sa fii mai bun ca ea

| RAY a răspuns (pentru 120bulevard):

La mine nu e ca nu am banii, la mine e anexitatea

| 120bulevard a răspuns (pentru RAY):

Pai de ce ma RAY, frumos esti, bani ai, vorbe ai