| Musti967 a întrebat:

Deci i-am spus unei fete că o plac.
Problema e că nu știu ce să vorbeasc cu ea, despre ce și cum, nu mi s-a mai întâmplat asta să mă blochez când vorbesc cu o fată.
Îmi puteți da niște sfaturi?
Mulțumesc

Răspuns Câştigător şi Apreciat de Editori
| VICTORTPURO a răspuns:

Pai ca sa poti ocoli acest obstacol trebuie practica. Bravo in primul rand ca ai avut curajul sa ii spui fetei ce sentimente ai pentru ea, acum cand abordezi o discutie fa in asa fel incat sa vorbeasca ea mai des, o intrebi ce ii place, ce face in timpul liber si multe alte chestii sociale, mai pe scurt o tii mereu pe ea in vorba.

1 răspuns:
| corbulalbrosu a răspuns:

Ii propui sa iesi la o plimbare in 2. Pe jos intr-un parc sau asa aiurea, hai-hui. Sau cu bicicletele ori rolele daca aveti asa ceva. Fiind ocupati si cu alte probleme in afara de a vorbi continuu, chiar ca va trece timpul pe neobsrvate, poate chiar mult prea repede. Succes!