| Legend123 a întrebat:

deci mie imi place foarte tare de o fata (colega cu mine). si as vrea sa intreb cum sa-i arat ca o plac dar subtil..adica imi e foarte rusine sa ii spun in fata "uite, imi place de tine". faza e ca ea are prieten (cel putin asa cred). dar se comporta frumos cu mine adica. ma ia in brate, ma pupa, imi spune draga, se uita in ochii mei ( ne uitam unul in ochii altuia timp de 15 secunde ca incep sa ma emotionez si intorc capu). deci ce spuneti? cum sa-i arat?

5 răspunsuri:
| Lawliet14 a răspuns:

E dragoste garantata, tipa te place. Trebuie doar sa-ti faci curaj!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

într-un fel deja i-ai arătat asta, sigur și-a dat seama. cum să îi spui? trimite-i un mesaj pe facebook laughing

| Legend123 explică (pentru anonim_4396):

Nu prea i-am aratat. mai mult am respins-o pentru ca atunci cand imi zicea sa o mai iau in brate ii ziceam ca am treaba sau ceva de genu. ca eram emotionat laughing))

| anonim_4396 a răspuns (pentru Legend123):

Atunci lasă fetele. du-te că ai treabă laughing

| anonimous666 a răspuns:

Trebuie sa iti faci curaj! Fetelor le plac baietii mai directi! Te informezi bine, iar in cazul in care are iubit... astepti sa se desparta happy!