| ღNuTzAღ a întrebat:

Deci,pe 2 octombrie eu si iubitul meu implinim un anishor de cind suntem impreuna.Si as dori sa-mi dati niste idei ce surpriza/cadou sa-i fac/dau.Multumesc

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Deci o cină romantică în doi, este perfectă.
Pa, pa.

| Euletitia a răspuns:

Buna! daruieste-i o poza cu voi doi in rama sau un album cu poze cu voi doi din caest an de relatie(daca nu i-ai daruit d eja), o cutie cu bomboane de ciocolata, fine, in forma de inima si un parfum sau un ceas de mana sau un lantisor din argint si spune-i catmai multe lucruri frumoase, cat il iubesti si ce fericita te-a facut in acest an, ca e persoana ce imi speciala din viata ta, ca e minunat si il adori, saruta-l, faceti o plimbare in parc tinandu-va d emana, pregateste-i o cina romantica, al lumina lumanarilor, cu tort si sampanie si, al final, daca te simti pregtita si il iubesti cu adevarat, faceti dragoste.Va dores multa fericire si iubire!

| YONTU a răspuns:

Buna! happy
Un cadou simplu ar fi un pachet cu Parfum, Aftershave, Spuma de ras, Rolon si mai gasesti tu cevawinking!

| celnikar a răspuns:

Eu unul as fi multumit cu un sex oral sanatos big grin

| ღNuTzAღ explică (pentru celnikar):

Da ladna... мечтать не вредно, даже полезно..asa ca viseaza mai departe...:@

| stelică17 a răspuns:

Tu eşti cadoul perfect, orice i-ar dărui din iubire, ar aprecia.