| Ecaterina11 a întrebat:

Hei. Eu si iubitul meu implinim 1 an in cateva zile. Vreau sa-i fac o surpriza. Vine la mine. Ma gandeam la un tort ceva... sau nu stiu. Va rog ajutati-ma si dati-mi niste idei

3 răspunsuri:
| corolav a răspuns:

Se pare că sînteți destul de precoci la vîrsta de un an.

| ale28bz a răspuns:

Am nişte idei la ora asta... ce surpriză ai putea să îi faci... cu 2 pzd ieşind din tort spunându-i poţi să o iei pe care vrei, deja avem un an ştiu că mă iubeşti.
Ai putea să o faci pe tristă când vine şi să îi spui) în glumă) că relaţia crezi că nu mai merge, că a apărut monotonia, e cea mai lungă relaţie... după care să îi arăţi adevărată surpriză.
Ai putea să te faci ocupată să îi spui că a intervenit ceva şi că nu vă mai puteţi vedea să îţi închizi telefonul... să îl ţi pe jar şi apoi să îi dai desertul.

| fqwaf a răspuns:

Da, tort e dragut. Si cu un mesaj dragut scris pe el.