| FIP a întrebat:

doresc sa va intreb ceva cunosc o fata de ceva timp am vorbit cu ea mai mult la tlf prea putin fata in fata si doar chesti de genul " salut ce faci " si acum am invitat-o sa iesim la un suc cred ca ma place si ea ce ar trebui sa discut cu ea ce subiecte cum ar trebui sa ma comport si cum anume sa fac sa o sarut?

Sunt cam timid de felul meu!

2 răspunsuri:
| AlinaaAli a răspuns:

Buna,
Ati putea sa vorbiti despre ceea ce vaplace, in materie de sport, muzica, scoala, carti, etc!
Apoi sa treceti si la lucruri mai serioase, sa o intrebi ce asteptari are de la un baiat si apoi ii spui si tu ce asteptari ai de la o fata si cum ai vrea sa fie o relatie!
Si poate reusiti sa vorbiti si despre voi doi!
Bafta!

| Sexualitate a răspuns:

Iertare! Însă dacă nu ştii ce să vorbeşti cu ea, adică nu ai ce să vorbeşti cu ea, de ce o mai inviţi la "un suc"?
Dacă vrei să o săruţi şi atâta tot, încearcă să-i spui direct ce doreşti de la ea şi pregăteşte-te să obţii răspunsul!