| ReSp3c7 a întrebat:

E normal ca dupa ce faci sex cu o virgina sa nu-i curga nici un pic de sange? absolut nimic? vreau raspunsuri cat mai bune si repede!, ofer Funda+ Vot!

Răspuns Câştigător
| Cleopa a răspuns:

E adevarat ca sunt multe fete carora nu le curge sange atunci cand sunt dezvirginate, chiar si eu am fost una dintre ele. m-am interesat si am aflat ca din cauza himenului elastic multor fete nu le curge sange. acum depinde ce esti tu. daca esti fata stiu ca e naspa caci baiatul poate avea indoieli asupra ta (asa cum a fost in cazul meu caci nu ma credea ca eram virgina cu toate ca in afara de faptul ca nu mi-a curs sange toate celelalte lucruri ce le simti la o virgina au fost prezente, dar asa sunt unii baieti, cum a fost fostul meu prieten care nu sunt in stare sa priveasca decat inainte, ca...), iar daca esti baiat atunci afla ca multe fete sunt in aceasta situatie, doar ca daca o fata iti spune ca e virgina si te lasa sa te culci cu ea si o are stramta ca o virgina, chiar de nu ii curge sange trebuie sa o crezi (caci crede-ma ca si ea e speriata cand vede ca nu ii curge sange, asa ca nu o mai supara si tu cu indoiala, caci e foarte naspa, o stiu din propria experienta).

8 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Cam 20% din femei nu sangereaza la dezvirginare absolut deloc. deci una din 5 femei va fi in situatia descrisa de tine, ceea ce inseamna mai multe femei decat au ochii verzi (de exemplu). Asadar e perfect normal.

NOname
| NOname a răspuns:

Nu e nimic anormal. Se întâmplă chiar des.

| mona a răspuns:

E foarte normal

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se poate, acest fapt se datoreaza himenului ei foarte elastic, acorzi mare importanta acestui fapt?

| simonafrumoasa a răspuns:

Da, din cate stiu eu este. se zice ca unor nu le curge deloc. acum nu stiu tu esti fata sau baiat?

| MaiteHoney a răspuns:

Da,este normal

| andraeva a răspuns:

Da, doar 80% dintre femei sangereaza la primul contact sexual.