| anonim_4396 a întrebat:

sunt un baiat de 15 ani si nu mai sunt virgin, dar daca faci sex cu o fata nitel tic mai mica decat mine, ea fiind virgina e normal ca ei sa ii curga sange?

Răspuns Câştigător
| Popey a răspuns:

Da pentru ca daca uh nu mai esti virgin e logic! ca nici ea sa nu mai fie virgina.Decii tu ai dezvirginato.Asa se explica curgerea aceea "CIUDATA" de sangetonguewinking funda?

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

E normal.

| Libelle a răspuns:

Bai eu nu pot sa inteleg.Cum de va aruncati asa cu capu` inainte, si nici macar nu stiti in ce va bagati.Inainte sa te apuci de ( ) ar fi trebuit sa stii macar chestiile astea importante.
Si da, e normal.straight face

| NoChanceForUs a răspuns:

Da,se intampla asta cand se rupe himenul.Nu la toata lumea, dar da.

| Nicky29 a răspuns:

Da e normal din moment ce e virgina si tu o dezvirginezi.

| Adelutza_8961 a răspuns:

Pai clar ca e normal sa i curga sange...dar nu e neapaarat depinde de organism.depinde daca practica sau nu sport. majoritatea fetelor sangereaza la primul contact sexual dar este foarte possibil sa nu fie asahappy

| Brunetica a răspuns:

Da e normal ca atunci ea isi pierde virginitatea, iar daca nu ii curge sange nu e virgina.

| morenaRox a răspuns:

@Brunetica : O fata poate fii virgina dar sa nu-i curga sange,depinde de himenul ei, poate fii elastic, in caz de nu stiiwinking

| Mihai5656 a răspuns:

Da big grin.E perfect normal

| MariaN_3122 a răspuns:

Eu zic ca tu esti un profitor. deoarece ai zis mai mica, cati ani avea? de ce nu ai asteptat sa mai creasca si daca tot aveai nevoie trebuia sa te duci la alta deoseama cu tine sau mai mare.asa se explica ca esti profitor."mai mica"

| CristinaLăvMucAnonim a răspuns:

Nu stiu mha...Posibil.Depinde de fiecare fata si depinde de organismul acesteia! Dar nu crezi ca esti prea tanar pentru a face aceste lucruri? Sau esti tu mai rebel din fire? Incearca sa nu te mai expui la aceste luycruri pentru ca fiecare adolescent la aceasta varsta incearca sa se maturizeze prematur.Aceasta maturizare pe care oti adolescenti tind sa o reproduca se poate manifesta prin multe lycruri.Ar trebuii sa te gandesti bine la ce ai facut...

| catalinb a răspuns:

Gata ma dati TC dati ceva am primit raspuns am dat si funda!