| Shoto a întrebat:

E normal pentru femei sa faca deepthroat?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, e foarte foarte normal și foarte fain.

| Shoto explică (pentru anonim_4396):

Ba sincer fiind baiat, mi s-ar parea josnic pentru fete si mna...

| anonim_4396 a răspuns (pentru Shoto):

Dacă femeia vrea poți sa ii refuzi plăcerea? Va găsi pe altul care va fi incantat.

| Mosotti a răspuns (pentru Shoto):

De ce? De ce e josnic sa faca ceva placut si o fantezie daca ambii parteneri sunt de acord?!

16 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Depinde e ideal pentru noi so inghita toata

| Mosotti a răspuns:

E normal orice atat timp cat ambii parteneri sunt de acord! Nu e o infractiune sa faceti de toate in pat.

| Sofer a răspuns:

Dacă le place. Da, e perfect normal.

| alina2k18 a răspuns:

Trebuie sa aveti si pl pentru deepthroat laughing
Ahahhahahahahahhahahaha
winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. E foarte scârbos și imoral.

| Mosotti a răspuns (pentru anonim_4396):

Depinde, nu la toata lumea li se pare asa, nu putem generaliza. Nici eu nu as face dar trebuie sa gandesc obiectiv, nu sa proiectez gandirea mea la ceilalti.

| Wikky321 a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu am incercat sa-i fac prietenului meu oral, dar si-a dat drunul fara sa spuna nimic, doua trei jeturi am inghitit, dar nu a fost ok fiindca era calda si amara

| Mosotti a răspuns (pentru Wikky321):

F bine ca i-ai facut daca a vrut, si el nu ti-a facut tie?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fetelor le place și nu ai ce le face. O viață avem.

| Paul754880338 a răspuns:

Un amanunt care aduce vizionari mai multe filmelor cu specific. In realitate nu vad in asta o placere. E lunga lista cu tehnici care chiar genereaza placere iar asta chiar nu as include-o in aceasta lista.

| Octavian81 a răspuns:

Ciao!
E normal, fiecare, sa faca ceea ce ii face placere. Daca ei ii place sa iti faca deepthroat las-o.

| AlinRO147 a răspuns:

Da