| anonim_4396 a întrebat:

Eu cu iubita mea suntem impreuna de aproape un an. In tot acest timp nu am facut sex, pentru ca mi-a zis sa o astept ca nu e pregatita. Am acceptat propunerea ei, dar pana de curand, nu am stiut care e adevaratul motiv pentru care nu a acceptat sa o faca pana acum. Am incercat sa vorbesc super deschis pe subiectul asta cu ea, si abia abia mi-a spus ca din cauza parintilor ei nu vrea. Si nici asta nu mi-a spus direct, a trebuit sa-mi dau eu seama. Mama ei ii spusese intr-un timp sa astepte pana in noaptea nuntii. Ea mi-a zis ca nu e de acord si ca vrea sa o faca mai devreme. Dar cum s-o faca mai devreme daca ii e frica de parintii ei? Parintii ei nu vor sa accepte ca s-au schimbat lucrurile.

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca rezisti asteapta daca nu mai ai si altele care sant dornice de sex

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu e pregatita, dar ar vrea sa faca sex ar face. Asta cu parintii e vrajeala, daca mai e si majora clar

| mihai69 a răspuns:

Faceți doar peting. Sau sex oral.

| stop99 a răspuns (pentru mihai69):

Nu e de acord cu niciuna dintre astea.

| Emilian65 a răspuns:

Daca o iubesti cu adevarat, asteapta pana iti spune ea ca este pregatita pentru a face sex.

| stop99 a răspuns (pentru Emilian65):

Pana-n noaptea nuntii? Am mai auzit asta cu asteapta. Si ea isi doreste, dar de frica parintilor spune nu happy

| Emilian65 a răspuns:

Daca nu vrei sa o astepti si vrei neaparat sex cu ea si ea nu vrea, atunci las-o si gaseste pe una care vrea sex cu tine de la prima intalnire. Poate esti multumit de noua cucerire.

| Plato a răspuns:

E nemaipomenit de simplu: o iubesti, astepti si pana la 40 de ani, n-o iubesti, pleci. Dar din moment ce pui astfel de probleme as merge pe varianta b.

| ForeverAlone97 a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa o dai dracului, fiindca nu e atrasa de tine. Crede-ma ca astea care spun chestii gen nu sunt pregatita vor de fapt sa-si tina partenerul abstinent cat au chef

| Madu1209 a răspuns:

Daca parintii ei sunt atat de prosti, nici nu ar trebui sa va pese! Faceti sex cat vreti! In plus...nu au ei de unde sa stie ce faceti cand sunteti singuri, doar fiti atenti sa nu lasati vreun prezervativ sau vreo pata pe undeva!