| mihai4000 a întrebat:

eu si prietena mea ne-am hotarat sa ducem dragostea la capat laughing (nu stiu cum sa va explic dar nu am vorbit despre asta in mod direct dar stiu sigur ca ambii vrem) doar ca nu stiu unde sa merg cu ea pentru ca la mine acasa nu se poate, nici la ea nu se poate, unde am putea merge?

Răspuns Câştigător
| Melonnn a răspuns:

Buna!

Daca ai bani un hotel hahah!

Daca ai masina o poti dupa undeva intr-un loc linistit, gen padure, un picnic..hahha sau in masina.

Acasa la vreo ruda care nu e acasa sau un amic in care ai multa, multa incredere... Hahahh

Sincer, nu recomand intr-un loc public, gen o baie. Buah!
un hotel e perfect, mergeti acolo linistiti, stati o noapte. Incearca sa strangi bani.
Sa vedem daca iese planul.
Mult succes si nu uita prezervativele. big grin si sa te epilezi hhahah

11 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

La ștrand, într-o cabină. laughing

| Emilian65 a răspuns:

Mergrti la hotel si acolo faceti sex cat doriti voi.

| Doub a răspuns:

Bancă, tomberon, boschet, maşină, şcoală părăsită.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Doub):

Glumesti? In tomberon? laughing
Printre gunoaie, ca sobolanii? laughing

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing).

| mihai4000 explică (pentru Doub):

Daca nu dai raspunsuri utile, vezi-ti de treaba!

| mentholinks a răspuns:

In iad.

Răspuns utilizator avertizat
| Klandestin a răspuns:

Iara tu? Du-te la un prieten, la hotel, vezi si tu.sau asteapta pana vine momentu sa fiti singuri.

| GoldenKing a răspuns:

Hotel big grin

| stefutycascumpyka a răspuns:

La tine sau la ea când sunt părinții la munca dacă nu în mașină.