| Alycaaaa a întrebat:

Eu0-am avut o relatiede vreo 2-3 saptamani cu un barbat casatorit. Ne-am despartit acum o saptamana. El Acum 3 zile s-a despartit de stia sa si m-a sunat si mi-a spus sa ne intalnim, dar l-am refuzat. A venit dupa mine la scoala si s-a pus in genunchi si mi-a spus ca a renuntat la sotia lui pentru mine si ca ma iubeste. Acum eu nu stiu ce sa fac adica pe o parte vreau sa ma impac cu el si sa fim toata viata impreuna, dar ma simt vinovata ca s-au despartit. El a spus ca nu o sa se mai impace cu easi ca daca nu ma impac cu el o sa se omoare. Eu chiar il cred in stare deoarece el cand iubeste, iubeste! Toata saptamana m-am gandtit numai la el si nu mam simtit de loc bine dupa ce nu am mai vorbit cu el. Desi el ma suna mereu ii dadeam mereu pe ocupat si... Acum eu as vrea pe o parte sa ma impac cu ea k mi-a dovedit ca ma iubeste, dar pe de alta parte nu vreau deoarece i-am distrus casnicia. Ce sa fac sa ma impac cu el sau nu?

18 răspunsuri:
| IDN a răspuns:

Daca i-l iubesti impacate. Daca nu lasa-l.Din intrebare nu am inteles fraza:,, Acum eu as vrea pe o parte sa ma impac cu ea "?/

| AlexutsSsa96 a răspuns:

Băi sinceră să fiu, nu mi se pare corect. De ce a trebuit să stai cu el ştiind că e căsătorit? Nu ai făcut bine, dar dacă zice că s-a desparţit de ea, eu zic să lupţi, dar e normal să te simţi vinovată, deoarece ai apărut în viaţa lui, iar el după nu şi`a mai iubit soţia.

| MasterYoda a răspuns:

Du-te la un perete si da-te cu capul de el, cat de tare poti. sigur vei sti ce sa faci!

| jupiterestru a răspuns:

Esti doar o curva penala ca restul 80% dintre femeile din Romania, la ce te-ai bagat intr-o relatie stiind ca el are familie, mars!

| briosicabriosel a răspuns (pentru jupiterestru):

Si ce daca zici tu ca e curv* te oftici ca nu o arzi tuu smug ca esti. prea pena* pentu ea?
Heeei, daca il iubesti impaca-te cu el, si iti mai dau un sfat, daca iti zice o sa divortez si nu "percuteaza" e cam nasool, ca nu o sa divorteze... daca nu il bati la cap

| jupiterestru a răspuns (pentru briosicabriosel):

Pe tine nu te inteleg,incerc, incerc, dar nu. esti prea mediocru/a

| SexyAnon a răspuns (pentru jupiterestru):

Asaaa love struck, fii dur laughing.

@Alycaaaa : Curvoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo, te-a f*tut ala de ti-a spart ***.

| jupiterestru a răspuns (pentru SexyAnon):

Nu-s dur, dar m-am saturat sa vad atata prostie.

| jupiterestru a răspuns (pentru SexyAnon):

Copilele din ziua de astazi, nu se mai joaca "Shotron" sau ascunselea, se joaca cu p|_|lele si raman gravide...

| jupiterestru a răspuns:

Ai Treisprezece (13) ani fetito.baga-ti dracu mintiile-n cap

| K3nZzoR a răspuns:

Buna ma Numesc Andrei iti dau un sfat
impacate
e cel mai bun lucru
te inteleg
sper ca raspunsul meu sa-ti fie de folos si sa ma ti minte multumesc!
incearca si daca nu o sa mearga gaseste pe cineva mai bun

| K3nZzoR a răspuns:

Jupiterestrule esti un fraiei curva e mata ai inteles!

| jupiterestru a răspuns (pentru K3nZzoR):

I-auite alt frustrat, bai amice, esti retardat.Impusca-te dracu-n cap si scapa-ne de un gunoi. K3nZzoR

| K3nZzoR a răspuns:

Eu nici nu m-am uitat ce varsta ai

| K3nZzoR a răspuns:

Fata lasate de prostii
de acum ma
de la 13 ani?
pff daca incepi asa chiar ca esti!

| antalka96 a răspuns:

Cati ani ai tu?

| GElenn a răspuns:

Mie m`i se pare ca esti o persoana fara scrupule.cum dracu sa umblii cu un om casatorit.da`o`n masa de treaba! Strici casniciile oamenilor straight face

| yadhira a răspuns:

Pfff.frate ai dracu 13 ani si te incurci cu barbati insurati? lol.gandeste-te un pic el presupun ca are peste 20 de ani din moment ce e insurat...chiar crezi ca el o sa stea prea mult timp cu tine. fato aterizeaza, daca nu s-a culcat cu tine pana acum.te minte ca si-a parasit nevasta ca sa se culce cu tine. apoi fii sigura ca se intorce la sotia lui.sa fim seriosi isi lasa sotia pentru o zdreanta?:Oiti zic eu raspunsu:NU
deci baga-ti dracu mintile in cap si compoarta-te ca un copik.ca de fapt asta esti la 13 ani un copil... dabea de la 14 ani intri in adolescenta...maturizeazate fetitoo.