| IDontAcceptPresent a întrebat:

Genul meu preferat de jocuri este MMORPG si poate multi dintre voi preferati acest gen de jocuri deoarece este captivant, investesti timp pentru a te dezvolta si este foarte competitiv, asta find farmecul genului.
Intrebarea mea este:Stiti vreun mmorpg care sa fie populat de romani? nu neaparat in romana cum e 4story sau metin 2 pentru ca acestea le stiu si vreau altele.Sa fie gen Terra,Aion,ArchLord,Jade Dinasty,v-ati prins voi cum vreau sa fie, dar sa fie si ceva romani pe el, deoarece eu nu ma prea joc mmorpg-uri unde nu intalnesc romani deoarece:
1)Daca nu stiu ceva si vreau sa intreb pe un player, eu nu stiu sa vorbesc atat de bine engleza sau limbiile respectivului jucatorlaughing
2)Nu am acel feeling fain cand sunt intre romanii mei,gen cu romanii fac caterinca,glumesc, socializez cu ei, asa cu strainii e plictisitor si trebuie pe tot parcursul jocului sa te stresezi cu limba+google translate daca trebuie.
3)Plus ca mai sunt si mmorpg-uri foarte complexe unde daca nu ai ajutor de la romani cu care te poti intelege pe limba ta, jocul isi pierde farmecul pentru mine deoarece devine greu si plictisitor.
Deci vreau cat mai multe sugestii de mmorpg-uri!

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Dar la scoala este tot atat de activ?
Vad ca investesti atat de mult timp in jocuri dar nu spui nimic de teme si invatat, unde ear trebuii de fapt sa investesti timp, iar joaca doar in weekend!

| mihai69 a răspuns:

Și care e legătura cu sexul? Te exciți când te joci, sau ce?!?

| OoBunnyoO a răspuns:

Guild Wars 2 are o comunitate maricica de jucatori.

| IDontAcceptPresent explică:

Am pus si eu o intrebare ca omul si mi se raspunde de teme si de invatat cand eu sunt la liceu sportiv si fac fotballaughing)) aa si da ma excit cand ma joc ca sunt caracterele alea de femeie sexy.Ar trebui sa incerci si tu poate iti faci vreo prietena virtuala si o ajuti si pe ea ca pe mine nu prea m-ai ajutat ci m-ai luat la misto pe un site unde in mod,, normal" se ajuta oamenii, dar ma rog...Eu am pus la categoria asta findca voiam sa mi se raspunda cat mai repede ca e cea mai vizitata...