| STEFANXxX a întrebat:

Salut,TPU.Imi plac filmurile anime si am cunoscut o fata care traieste in orasul meu.Noi ne-am imprietenit bine,am intilnit-o chiar,dar nu stiu,eu cred ca imi place de ea.Dar daca ii spun asta vom pierde prietenia si vom trece la dragoste, dar cred ca dragostea asta nu va dura mult si ma tem ca daca ne vom desparti nu vom prieteni atit de bine. Spuneti-mi ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Chirita_Adrian_1998 a răspuns:

Frate nu conteaza animeurile e bine ca va plac la amandoi invit-o la tine intr-o zii sa va uitati la un anime de dragoste si atunci ii spui ca o iubesti si dupa i spui daca vreo data ne vom desparti sa ramanem tot cei mai buni prieteni asta zic eu asa ca vezi ce faci BFTwinking

2 răspunsuri:
| STEFANXxX explică:

Am uitat sa spun ca ei ii plac tot filmurile anime si prietenim bine

| EvelynCocainIIIa6 a răspuns:

Ce legatura are cu filmurile anime? laughing