| MariusPatis589 a întrebat:

Imi place de ceva timp o fata dar ea este deja impreun cu un alt baiat... Eu tocmai i.am spus ca imi place de ea si mi.a spus ca daca i.as fi marturisit mai devreme ar fi fost cu mine pentru ca si ea ma place... Ce credeti ca ar trebui sa fac?

7 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Very simple daca esti baiat istet si ea e fata isteata puteti face sex fara sa stie iubi ei

| RAY a răspuns:

Sa cauti pe altcineva ca nu o fi ea eva

| neutrino a răspuns:

Asteapta pana cand va fi iarasi libera. Pana atunci, fii atent cu ea, ofera-i din cand in cand o floare, o cutie de bomboane bune etc.

| TheLoveDoctorr a răspuns:

Sa iti gasesti o tipa mult mai atragatoare si sa nu mai vorbesti cu ea.Cel mai bun sfat!

| SebylVane1890 a răspuns:

Sa nu-i distrugi relatia si sa astepti sau sa cauti pe altcineva.Asta ar fi frumos sa facihappy

| AndrewAndy a răspuns:

O brisca si un box si rezolvi problemawinking

| mihaibossmessi90 a răspuns:

Daca iar fi placut de tine cu adevart acum poate ar fi renuntat la prietenul iei.papa