| N0Nam3xD a întrebat:

imi place de o fata :d Ea are 16 eu 13 ...Aseara eram pe banca cu un prieten... ea plecase si dupa 10min s.a intors, eu cu acel baiat nu eram foarte departati, nu mai era loc de o persoana langa noi. cand a venit si.a. facut loc acolo cen sa se aseze langa mine sau ceva, langa acel prieten mai era un loc.
Glumim. radem unu la glumele celuilalt ciar daca radem doar noi 2 din 10persoane...eu sunt genu de tip care face o gluma si pana nu rade cineva nu rad singur ...Si eu rad la glume ii zambesc etc... Nu a avut nici o relatie pana akm si totuai are 16ani... O cunosc de mic copil. ne jucam impreuna ea avea grija de mine eu fiind mai mic cool
Eu simt ceva pentru ea dar ea?
Daca aveti ceva intrebari/raspunsuri le astept cu mare drag.
PS: eu am mai avut relatii nu chiar de lunga durata happy
Sa nu vad raspunsuri de genu : eu la varsta ta ma jucam in noroi laughing eu sunt eu tu esti tu...

Răspuns Câştigător
| MadaMadalina1234 a răspuns:

Parerea mea este ca ar trebui sa vorbesti cu ea, daca sunteti buni prieteni, inca de mici. Cand va intalniti, incearca sa vorbesti cu ea doar intre 4 ochi. Si spune-i ca o placi si chiar daca esti mai mic decat ea,nu conteaza varsta,ci sentimentele. Si daca spune ca nu simte nimic pentru tine,spune-i ca a fost o gluma, si incepe sa razi. Si dupa spune-i : "oricum, sa stii, mie imi place relatia noastra de prietenie". Sigur va intelege.
Si daca te place sau simpatizeaza si ea, e perfect nu?
Iti tin pumnii, succes! Pupici.

5 răspunsuri:
| NameHarris a răspuns:

Te considera un prieten foarte bunwinking nu cred ca iti imparte acelias sentimente ca tinewinking

| Oxymorone a răspuns:

Si daca reusea unul din noi sa citeasca ganduri, sunt sigura ca si-ar fi rezolvat propriile probleme.

| Leo1993 a răspuns:

Si cu ce sa te ajutam noi? vrei sa vorbim in locul tau cu ea poate poate te accepta?

| Ruxii1234 a răspuns:

Spune-i ce simti

| denis11 a răspuns:

... intreab-o daca vrea sa fie cu tine