| Khero a întrebat:

Imi place de o fata de la mine din clasa, foarte draguta si glumeata. Asta vara am intrebat-o daca ii place de mine, si a raspuns ca nu stie ( l-am luat ca pe un nu). De cand a inceput noul an scolar, m-am apropriat foarte multe de ea (inainte de abia ca vorbeam). Acum glumesc cu ea mereu, stau cu ea si pe deasupra mai stai si cu ea in banca. Sa o intreb iar ce parere are despre mine sa vad daca am vreo sansa?

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| neutrino a răspuns:

Repeta experimentul, poate ca acuma stie!

| SkyPilot a răspuns:

Da, absolut. Cum stai cu ea in banca, ai putea sa ii oferi o floare imediat inainte de a o intreba happy

| NoName0x0 a răspuns:

Da.