| VladRonaldo7 a întrebat:

Imi place de o fata pe nume Maria, am intrebat-o daca vrea sa stea cu mine si a spus ca nu stie cum s-o pot convinge sa stea cu mine?

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Tu mai date pe langa ea ca amic mai comunica un timp cateva zile si daca nu vrea atunci e caz pierdut, fete in lume sunt la gramada dar grija sa ai la bani ca te lasa falit.

| dincolodevise a răspuns:

Las-o sa se gandeasca.acorda-i timp, dar fi insistent si demostreaza-i ca u chiar o placi.fi atent cu ea...fa-o sa se simta iubita, asta conteaza cel mai mult.

| Roxanna_8520 a răspuns:

Vorbeste-i frumos, cumunica cu ea si dovedeste-i ca nu are nimic de pierdut. Spune-i sincer ce simti pentru ea si fi deschis in fata ei, ascult-o si ajut-o cand are nevoie de tine si asteapta se se hotarasca ea cand vine momentul potrivit, nu face presiuni asupra ei, doar acorda-i atentie si fa-o sa se simta bine langa tine. Spune-i unele lucruri despre tine, care nu le mai stie nimeni.Ea va aprecia ca vb foarte deschis cu dansa, si cine stie pana la urma poate o sa fiti impreuna.Succeskiss