| ccrank a întrebat:

Am intrebat-o pe o fata daca vrea sa stea cu mine, iar ea a spus ca imi da raspunsul fata in fata! de ce? funda!

Răspuns Câştigător
| GogosikaInfuriata a răspuns:

Cred ca vrea sa te tina un pic in suspans big grin sau ii place sa fie directa, nu prin intermediul telefonului, internetului, sms-ului s. a. m. d Sau mai exista o varianta, indiferent de raspunsul ei DA sau NU, vrea sa vina si cu argumente si vrea sa-ti vada reactia happy

Sau in momentul cand ai vorbit cu ea, mai era cineva prin preajma si nu a putut sa vorbeasca de fata cu acea persoana thinking

Oricare poate fi motivul happy

Bafta anyway :*

6 răspunsuri:
| Nicoleta a răspuns:

Multe persoane prefera discutiile fata in fata pentru a vedea daca in realitate esti la fel ca si pe mess.

| fffrankie a răspuns:

Femeile sunt mai mature.

| thedistroyer a răspuns:

Au raspuns bine dar, parerea mea, repet parerea mea e ca poate a acceptat adica iti spune cand sta langa tine, fata in fata.cu tine.

| ionel a răspuns:

Citeste cu atentie ce au scris fetele mai sus. au dreptatewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil i se parea normal ca si tu sa-i fi spus acest lucru prin intermediul vocii, nu al telefonului sau mess-ului. Daca a gandit asta, ai fost cam patetic nezicand nimic sau acceptand.

| lexy22 a răspuns:

Buna, eu sunt fata. probabil ea te place si raspunsul fata in fata se poate referi si ca te plece... sau poate a fost nervoasa ca (poate) te uraste si mai tarziu o sa-ti spuna fata in fata ca te uraste...depinde cum s-a uitat la tine cand a spus acest lucru.happy