| luca7781 a întrebat:

imi place o fata de la mine din clasa (clasa a 6 daca va intereseaza) dar sunt timid si nu stiu cum sa ii spun ca o plac desi am impresia ca si ea ma place. Ce credeti ar trebui sa-i spun? Ce credeti ca ar trebui sa fac? Va rog numai comentarii care ma pot ajuta.

3 răspunsuri:
| UnCorpSanatos a răspuns:

O inviti la un suc dupa ore, la o plimbare in parc, la o inghetata desi i-a cam trecut sezonul, o sa inteleaga ca vrei sa va intalniti si daca te refuza din motive gen fac altceva, nu am timp mai incerci de doua ori sau ii spui sa iti lase un id / facebook sa mai vorbiti si vezi cum reactioneaza daca are intereswinking

| AleXzAnDer a răspuns:

Salut,frate o inviti la o intalnire:-P nu neaparat suc sau mancare sau stiu eu safie totusi frumos mai glumiti mai zici cuvinte frumoase si ii declari totul.Asa am facut eu cu o fata de 23 de ani si eu am 19 si a functionat dupa 2 zile a fost amea:*.Cu timiditatea si rusinea nu faci nimic crede-mawinking Bafta

| yocosmy a răspuns:

Salut, frate esti baiat nu fi timid si mi-e imi place de o fata din clasa mea si i-am spus ce simt si am vazut ca si ea ma place