| Thunder182 a întrebat:

Imi poate spune cineva in cat timp dispar din sânge pastilele de potenta? As vrea sa încerc Maraton, dar nu știu după cât timp reușește organismului sa elimine din corp aceasta pastilă si nu vreau sa îmi iasa la analize.
Dau funda.

1 răspuns:
| Paul754880338 a răspuns:

Nu stiu ce contine dar ar putea fi un energizant, un neurotrofic si un vasodilatator ( poate gresesc ) si actiunea poate fi de cateva ore pana la 12 ore. Mai sigur te uiti pe prospect si ai in vedere particularitatile varstei, situatiei date, etc.