| danalbu a întrebat:

Salut TPU...
In urma cu 2 zile, am practicat cateva jocuri cu iubita mea in pat, si i am atins gaura vaginului cu penisul, insa nu am penetrat. Tin sa precizez ca se afla in perioada fertila (adica fix dupa 14 zile de la prima zi a ciclului), doar ca sunt sigur ca nu aveam nimic pe penis (nici lichid pre ejaculator, nici sperma, si inainte am urinat si am si facut dus). Credeti ca ar exista sansele sa ramana insarcinata?

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Nu.
Sansele sunt egale cu zero.
Lichidul preejaculator ar fi putut face vreo dandana,dar din moment ce n-a existat si esti sigur,e in regula.
Si chiar daca ar fi existat,spermatozoizii n-au avut detenta,nu ai ejaculat,in concluzie, nici o problema.
Bine?
Hai, linistiti-va, spune-i si ei, sa nu mai tremure!happy

| danalbu explică (pentru greece12):

Multumesc pentru raspuns!
Ea a avut intentia de a penetra in acel moment, doar ca nu am lasat o eu. O stat acolo putin cu penisul la gaura vaginului...
Despre asta ce credeti?

| danalbu explică (pentru greece12):

Multumesc pentru raspuns!
Ea a avut intentia de a penetra in acel moment, doar ca nu am lasat o eu. O stat acolo putin cu penisul la gaura vaginului...
Despre asta ce credeti?

| greece12 a răspuns (pentru danalbu):

Fiecare face ce simte. Legat de sarcina ti-am raspuns, mai departe sa aveti grija, doar atat.

8 răspunsuri:
| VoidEternal a răspuns:

Nu. Stai chill.

| Catalin77945 a răspuns:

Nu,stai calm

Răspuns utilizator avertizat
| Aditu94 a răspuns:

Categoric nu, daca nu exista un act sexual cu finalizare, nu are cum sa raman..doar nu o fii EVA si ramane prin wifi..hai sa fim seriosi.

| jerkinator a răspuns:

De ce esti incult? e chiar foarte usor sa pui mana pe o carte de biologie si sa vezi cum ajungi sa te procreezi, asta sa nu o faci "accidental" ca multi alti inculti, fara suparare, chestia asta o inveti in clasa a VII-a la scoala, daca faci troll, good for you, daca nu, aveti niste probleme grave daca nu sunteti in stare sa invatati nici modul in care puteti sa concepeti un copil