| BoGdAneluL17 a întrebat:

Intrebare pentru fete. Ce simtiti cand va copleseste orgasmul sanilor? Si inca o intrebare ar fi, cum va manifestati cand il aveti? Astept un raspuns de la cineva care a simtit orgasmul sanilor. Multumesc!

4 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Se spune că orgasmele sunt de diferite tipuri. Acum părerile sunt împărțite. În afară de senzația ca și cum ar simți o furnicătură pe șira spinării pot fi multe altele în funcție de organism.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista asa ceva. Pe ce planeta traiesti?!

Răspuns utilizator avertizat
| Hαppiηеss a răspuns:

Orgasmul sanilor? nu am auzit in viata mea asa ceva si totusi nu mai am 15 ani thinking probabil e o chestie nou inventata laughing