| DimLight a întrebat:

Intrebare pentru fete, va simtiti complexate de marimea sanilor( prea mici sau prea mari)?!

3 răspunsuri:
| natasa1980 a răspuns:

Depinde cum ai sanii. Daca nu as avea deloc sani cred ca m-as simti complexata.O prietena de-a mea a fost plata si nu a mai suportat complexul si si-a pus silicoane ca sa steie bine bluzele pe ea si fara sutien.
Eu ii am destul de mici dar trebuie sa am grija cum ma imbrac.Cu un push up chiar si fara bureti imi sta bine o bluza.
Sigur ca o fata care nu are deloc sani cand se pune langa o tipa care are sanii cat un cap sigur se simte complexata.
Eu sunt multumita de sanii mei si stiu sa-i port chiar daca sunt mici si nu sunt complexata, daca mi-as pune silicoane m-as simti ca o v--- de muls sa ma scuzati cei care cititi.Nu cred ca m-as simti bine in pielea mea. Poate ca m-am si obisnuit asa.
Daca natura mi-ar fi oferit niste sani mari nu m-ar fi deranjat pentru ca sanii cresc in timp si ma acomodam treptat.
Femeile care sunt mai in varsta pe la 35-50 de ani care au sanii foarte mari incep sa se planga de dureri de spate ca sanii au o greutate si se irita sub ei.Si nici asa nu cred ca e bine.
Depinde cum privesti problema, trebuie sa ii ai potriviti ca sa fie in armonie cu corpul sa-i deie corpului un aspect proportional.

| dia19 a răspuns:

Depinde de situatie...eu ii am mici dat nu ma deranjeaza dar sincer sunt unele momente cand as vrea sa para ca am silicoane big grin

| MiMi01 a răspuns:

Nu